PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778574}

Liga Sprawiedliwości: Mrok

Justice League Dark
6,6 3 278
ocen
6,6 10 1 3278
Liga Sprawiedliwości: Mrok
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości: Mrok

Na pewno lepiej, niż przy zgwałconym Killing Joke. Akcja, humor, postacie i szybka godzina dobrej rozrywki. Być może postacie nie zawsze były przedstawione jak trzeba, ale ogółem jest to jedna z lepszy animacji DC, jakie ostatnio widziałem. :)

assassin47

o rany, hurra! nie jestem jedyna! :) również uważam, że JL: Dark to jedna z lepszych animacji DC, zaś Killing Joe to profanacja.szczerze dziwią mnie tak średnie oceny dla tego filmu. widać jesteśmy w mniejszości :)

bardzo bym chciała żeby John Constantine pojawił się jeszcze w którejś z animacji DC - uwielbiam gościa!

ocenił(a) film na 8
isobel

przez ten nowy layout strony dopiero zauważyłem Twoją odpowiedź, a chętnie zbiję z Tobą piąteczkę :D miejmy nadzieję na jakąś autorską wersję JL: Dark z Mattem Ryanem ;)

ocenił(a) film na 10
isobel

Bo to świetna postać jest. A jak zobaczyłem że jeszcze Matt Ryan mu głos podkładał to czego wiecej chcieć ;))

ocenił(a) film na 7
isobel

John Constantine dostał swój serial animowany

Gangsteppaz

wiem o tym. czytałam ten artykuł i nawet go skomentowałam - chyba jako jedyna pozytywnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones