PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34204}

Liga niezwykłych dżentelmenów

The League of Extraordinary Gentlemen
6,6 68 376
ocen
6,6 10 1 68376
4,0 8
ocen krytyków
Liga niezwykłych dżentelmenów
powrót do forum filmu Liga niezwykłych dżentelmenów

Nie za bardzo:-/

użytkownik usunięty

Przede wszystkiem jest to film żeczywiście dla 12 latkow, ktore nie znaja historii... Osobiście podoba mi się obsada: Sean Connery i Nikitka;) postacie Kapitan Nemo wzbudzają niechęć do tego filmu i może dlatego nie bede oceniał go wysoko. Film nie trzyma w napięciu, nie ma żadnych konkretnych scen...( no może są poprostu żadkie lecz na pewno krótki); ogólnie spodziewałem się więcej, co coż, zawiodłem się nie pierwszy raz...
Pozdrawiam DiVxmanów i Narazie

ocenił(a) film na 9

Nie za bardzo?
Nie za bardzo to ja mogę ocenić Twoją wypowiedź na temat tego filmu.
Jeśli chce się wypowiadać na forum publicznym, należałoby się najpierw podstaw ortografii nauczyć ("żeczywiście", "żadkie"???), a jeśli ma się dysgrafię, to ze słownikiem ortograficznym się nie rozstawać.

Dlaczego Postać Kapitana Nemo wzbudziła Twoją niechęć? Fakt, iż nie powinien brać w ogóle udziału w eskapadzie organizowanej przez brytyjczyków, gdyż wyrżnęli mu oni rodzinę, ale i on tak jak i jego niezwykły okręt byli dla fabuły filmu niezbędni.

Ciekawi mnie, czy w ogóle wiesz skąd w filmie wzięli się akurat tacy bohaterowie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones