Stuart TownsendI

7,4
1 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stuart Townsend

racja...zmiencie jego profilowafotke!!! w jakim filmie podobal Wam sie najbardziej??? mi osobiscie w "Krolowej Potepionych". Zajebisty filmik:)))

m0nk4_

Świetnie zagrał we "Wszystko o Adamie" bardzo fajny film , polecam (;

and_she

mnie się podobał w "Królowej..." i "24 godziny" ;)

m0nk4_

hmm.. niestety widzialam z nim tylko 2 filmy:( ale mysle ze nawet jakbym widziala wiecej to i tak najlepszy jest w "królowej potepionych" ;-)

m0nk4_

Narazie widziałam tylko "Królową Potępionych" i "Ligę Niezwykłych Dżentelmenów", w obydwu mi się podobał, chociaż w Królowej bardziej:)

m0nk4_

Wedlug mnie swietna role odegral w About Adam, bardzo mi sie podobal. Nie przepadam za komiediami romantycznymi, ale ta akurat przypadla mi do gustu. Jesli oczywiscie mowicie o jego grze aktorskiej a nie 'gdzie najlepiej wygladal'.

m0nk4_

ah, oczywiście, że w "Królowej potępionych"!!! Co za wampir!! Takiego wampira chciałabym kiedyś spotkać :D

m0nk4_

oczywiscie "Królowa potępionych" oglądałam ten film 20 razy polecam

m0nk4_

Oczywiscie w "krolowej potepionych" :D Boski wampir :D Ale przypominal troche Ville Valo z HIM-a :D

m0nk4_

Uwielbiam go jako Lestata w "Królowej Potępionych" <3

m0nk4_

trudno powiedzieć... jak dla mnie to we wszystkich filmach wygladał fajnie (ach, to oczy!;) ale...chyba jednak wybiorę "Królową potępionych". Film mi sie w ogóle nie podobał, obejrzałam do końca tylko z powodu fajnego soundtracku i "tego przystojnego pana grającego główną rolę";)

m0nk4_

najbardziej mi sie podobal oczywiscie w 'Królowej potępionych' ech,te wampiry- moja mała obsesja;)

m0nk4_

Mnie jednak najbardziej podobał się w 'Królowej Potępionych'. ;)

m0nk4_

'queen of the damned' 'about Adam' 'liga niezwyklych dżentelmenów'... najlepiej jednak podobał mi sie jako Lestat...

m0nk4_

W jaki by nie zagrał w każdym gra i wygląda cudnie...

m0nk4_

1. Królowa potępionych - hmmmm Lestat... i te jego oczy...
2. Wszystko o Adamie - boski... a jak świetnie grał... miodzio!
3. Pokerzyści - Vernon - po prostu zakochałam się w jego głosie...
4. 24 godziny - William - idealny lekarz.. takiemu dałabym się zbadać:P

To wszystkie filmy jakie do tej pory widziałam, ale na tym nie po przestane oczywiście!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones