PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34204}

Liga niezwykłych dżentelmenów

The League of Extraordinary Gentlemen
6,6 68 358
ocen
6,6 10 1 68358
4,0 8
ocen krytyków
Liga niezwykłych dżentelmenów
powrót do forum filmu Liga niezwykłych dżentelmenów

:)

ocenił(a) film na 5

Arcydzieło to nie jest ale ja uwielbiam takie bajeczki :)

natiania_80

Dokładnie... Wachlarz postaci ze skrajnie różnych światów, wartka akcja, niezłe efekty specjalne (jak na rok prod.), no i ta obsada.... ach, czegóż chcieć więcej? Film nie-pierwszej już świeżości, a nadal chętnie oglądam powtórki. pozdr.

pleciunka

fajny avek

ocenił(a) film na 4
natiania_80

I przedmiotowi uwielbienia dajesz ocenę 5/10? Niektórzy ludzie tutaj oceniający nie przestają mnie zadziwiać...

ocenił(a) film na 5
astat_2

Bo film jest średni i doskonale zdaję sobie z tego sprawę :) Mimo że go bardzo lubię na wyższą notę nie zasługuje. Przy ocenie filmu zawsze sumuję moje subiektywne uczucia i obiektywne spojrzenie na całą resztę (scenariusz, grę aktorską, reżyserię, element zaskoczenia itp), ponieważ chcę by moja ocena była jak najbardziej rzeczowa. Nie rozumiem natomiast jak można ocenić film na 10 tylko dlatego, że mi się podoba, bo czasami podobają mi się kiczowate, beznadziejne chały :) ale absolutnie nie miałabym sumienia dać im 10.Pozdrawiam

natiania_80

no czyli guilty pleasure jest dla Ciebie po prostu

ocenił(a) film na 5
Jasiolofciakajcia

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 9
natiania_80

Zgadzam się, zwłaszcza, że do Ligi należy moja ukochana postać z dzieciństwa, Tomek Sawyer :}

natiania_80

IDZ SIE LECZYC!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones