PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34204}

Liga niezwykłych dżentelmenów

The League of Extraordinary Gentlemen
6,6 68 374
oceny
6,6 10 1 68374
4,0 8
ocen krytyków
Liga niezwykłych dżentelmenów
powrót do forum filmu Liga niezwykłych dżentelmenów

knot

użytkownik usunięty

Liga niezwykłych gentelmenów...?
Straszny knot, jesli chcesz zmarnować 2 h to idż i zapłac za bilet na ten film. Ja nie wytrzymałem godziny.
Straszna chała. Bez polotu i treści, Bez scenariusza. Nawet sceny walki to jeden wielki chaos. Tragedia nawet wiedźmin był leprzy.

ocenił(a) film na 8

Ale ktoś tu krytykuje!!!!
Liga to jeden z moich ulubionych filmów i wielu moich znajomych wyraża się o nim bardzo pochlebnie. Fabuła pomysłowa i dobre wykonanie, czekam na drugą część;( I prosze mi tu nie porównywać z wiedzminem bo to polska szmira, dno jakich niestety wiele w naszym kinie.
Celi

ocenił(a) film na 10

Absolutnie się nie zgadzam. Od razu widać, że nie masz pojęcia o tym filmie. Ekranizacja doskonale pokazuje spiknięcie się kilku postaci literackich w jednym świecie. Film świetnie oddaje ich charaktery i nacechowanie przeżyciami z przeszłości, pokazuje co może się stać jak zestawić kilku, bardzo różnych, bohaterów. Minusem jest tylko to, że ukazano jakoby Dorian nie mógł patrzeć na swój portret, co z jego postacią jest niezgodne. Mimo wszystko urozmaiciło to nieco fabułę. Film według mnie zasługuje na dziewiątkę.

ocenił(a) film na 7
xxx213123

Mi się zaj***e podobał. Miałam do wyboru dwa filmy tego samego wieczora - albo "Ligę.." albo "Władcę pierścieni". Oczywiście obejrzałam ten pierwszy bo jak oglądam "Władcę" to mam już dosyć tego filmu po godzinie. "Liga.." jest o niebo ciekawsza.

ocenił(a) film na 5

Film średniej klasy. Komercja, bajkowa fabuła, za to wiele scen kiczowatych.
Maksymalna ocena to 6/10!

ocenił(a) film na 1
bartek_jakob

Prosze, jak rozne sa gusta- nie sadzilem, ze komus ta filmowa sieczka moze komus sie podobac, a tu taka niespodzianka... Dla mnie jeden z najslabszych filmow jakie w zyciu widzialem i totalne pograzenie kultowych postacii, ktore w nim wystepuja. Moja rada trzymac sie od niego z daleka: 1/10

użytkownik usunięty
bartek_jakob

Ech, nie poslugiwalabym sie slowem komercja badz nie komercja zbyt czesto. Krotko rzecz biorac wszystko za co placimy, tzn filmy na ktore chodzimy do kina, czy tez wypozyczamy z wypozyczalni sa komercyjne, bo nastawione na dochod. Obecnie slowo niekomercyjny moze jedynie stanowic synonim kina artystycznego (chociaz nadal to jest blad pojeciowy ) albo jedynie alternatywe wobec Hollywood - nic wiecej. Ponadto komercyjny nie znaczy zly. Jezeli natomiast mowimy stricte o rzeczach niekomercyjnych sa to np. rozne rodzaje reklamy czy tez zachety dla widzow.

P.S: Chyba chodzilo o gniot... Knot to jest w swieczce...

ocenił(a) film na 1

Tak liga...jest ciekawsza od władcy pierścieni...Hehe.Co za ludzie, co za świat.Dla mnie najgorszy film jaki oglądałem od 2003 roku,do teraz (a obejrzałem ich napewno ponad tysiąc).Ten film nawet się nie mieści w skali.mniej niż zero!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones